KONST / Litografier / Färglitografi 16285004
nr 1628 5004
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 211/230, daterad -89, Kustklippa. Färglitografi, bildmått: 39x55 cm, yttermått inklusive ram: 50x71 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:13:07
13/6 09:40:44
500 kr
17/6 19:08:07
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz